Kraków, ul. Bratysławska 4

O nas

Akukuu przy ul. Bratysławskiej to największe w Małopolsce Centrum Zabaw dla dzieci. Na małych poszukiwaczy przygód czeka nowoczesny plac zabaw o powierzchni aż 1240 m2. Znajdują się na nim wielopoziomowe konstrukcje do zabaw, najwyższa w Polsce wieża wspinaczkowa Spider Tower, 5 niesamowitych zjeżdżalni i wiele więcej! Jesteśmy pierwszym i jedynym miejscem w Krakowie wyposażonym w zjeżdżalnię pontonową „donut” – w tym z najwyższym i najdłuższym torem zjazdowym w Polsce! To tylko część rozrywek, jakie czekają na Wasze pociechy.

Atrakcje podzielone są dodatkowo na trzy kategorie wiekowe. Są to trzypoziomowe konstrukcje dla 7-12 latków, dwupoziomowe – głównie dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz strefa malucha dla najmłodszych dzieci w wieku 0-3 lata. W każdej części gwarantujemy wspaniałą zabawę!

Jesteśmy doskonałym miejscem na przyjęcia urodzinowe dostosowane do potrzeb solenizanta i jego gości – oferujemy do wyboru aż 6 sal urodzinowych, w których mali goście zjedzą urodzinowy tort, podzielą się słodyczami z piniaty oraz wręczą prezenty solenizantowi. W trakcie przyjęcia dzieci mogą korzystać ze wszystkich stref Centrum.

Przewodnikiem najmłodszych gości jest nasza sympatyczna maskotka – Królik Henryk. Jest gościem specjalnym każdego przyjęcia urodzinowego i wręcza tort małemu solenizantowi. Uczestniczy w każdej imprezie w Akukuu, bawiąc się z dziećmi i umilając im czas.

Zorganizuj urodziny w Akukuu!

Strefy zabaw

Menu