Kraków, ul. Bratysławska 4

Promocje

Promocja poniedziałkowa

Promocja skierowana jest do Klientów Akukuu CENTRUM ZABAW®, którzy zakupią w poniedziałek wejście indywidualne na minimum jedną godzinę zabawy, w lokalach Akukuu CENTRUM ZABAW® w godzinach ich otwarcia.

W czasie trwania promocji, w każdy poniedziałek, Klient będzie mógł zakupić wejście indywidualne na jedną godzinę zabawy w cenie 10 złotych za każdą godzinę w Akukuu CENTURM ZABAW®.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Osoby niepełnosprawne 50% zniżki

Promocja obowiązuje przez cały tydzień. Przy okazaniu legitymacji lub orzeczenia o niepełnosprawności dziecko wchodzi ze zniżką 50%.

KKR3+KDR

Drodzy posiadacze Krakowskiej Karty Rodziny 3+ i Karty Dużej Rodziny! Mamy dla Was wyjątkową promocję, która dotyczy wejść indywidualnych osób posiadających wymienione Karty.

Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku. Za pierwsze dziecko naliczana jest suma zgodna z obowiązującym cennikiem, cena wejścia drugiego dziecka jest 50% tańsza, a trzecie dziecko otrzymuje darmowy bilet.

Promocja 2 godziny w cenie 1 dla klubowiczów Fitness Platinium

Mamy niespodziankę dla wszystkich Klubowiczów Fitness Platinium! Posiadasz aktywny karnet? Zabierz swoje dziecko do Akukuu Centrum Zabaw!  U nas za dwie godziny zabawy zapłacisz jak za jedną.

Regulamin promocji jest dostępny tutaj.

Menu